HİZMET SÖZLEŞMESİ

TARAFLAR VE SÖZLEŞME KONUSU Bu kullanım sözleşmesi SOFT-TR.com internet sitesinde belirtilen hizmetleri sağlayan SOFT-TR İnternet Servisleri (SOFT-TR olarak anılacaktır) ile SOFT-TR'ten hizmet alacak olan tüzel ve gerçek kişiler (Müşteri veya hesap sahibi olarak anılacaktır) arasında SOFT-TR.com sitesi üzerinden sunulan ... Devamını Oku »

29th Jun 2020
ÖDEME VE İPTAL KOŞULLARI

Sipariş ve Hizmet İptali Satın aldığınız hizmetin başlangıcından sonraki 365 gün içinde sunucularımızdan ve hizmetimizden kaynaklı sorun yaşarsanız ve biz bu sorunu 48 saat içinde çözemezsek hizmetinizi iptal edebilirsiniz, bunun haricindeki iptal talepleri geçersiz sayılacaktır. Satın aldığınız domain hizmeti ... Devamını Oku »

28th Jun 2020
GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri Bu gizlilik ilkeleri SOFT-TR İnternet Servisleri tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.SOFT-TR.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.   Sitemizin kontrol paneline kayıt ... Devamını Oku »

28th Jun 2020

Powered by WHMCompleteSolution