Sipariş ve Hizmet İptali

Satın aldığınız hizmetin başlangıcından sonraki 365 gün içinde sunucularımızdan ve hizmetimizden kaynaklı sorun yaşarsanız ve biz bu sorunu 48 saat içinde çözemezsek hizmetinizi iptal edebilirsiniz, bunun haricindeki iptal talepleri geçersiz sayılacaktır. Satın aldığınız domain hizmeti uluslararası domain kuralları nedeniyle iptali yada isim değişikliği yapılamamaktadır. Sözleşme dışı kullanımlardan ötürü kapatılan hizmetlerin ücret iadesi yapılmaz, bundan doğacak zararları müşteri ödemek ile hükümlüdür. Müşteri sözleşme dışı kullanım yapıp SOFT-TR İnternet Servisleri' ne bir zararda bulunursa, zarar tutarını ödeyinceye kadar yedeklerinin kendisine teslim edilmeyeceğini kabul eder.

 

Hizmetlerin iptali için müşteri panelinize giriş yaparak bildirim oluşturmanız gerekir.

 

Kanunlarca yasak olan içeriklere sahip sitelere ait hizmetler iptal edilir, ödeme iadesi yapılmaz aynı hizmet farklı bir isimle kullanılabilir.

 

Aylık yada yıllık olarak alınmış olan kiralık sunucu (dedicated server) ve VDS/VPS sunucu (sanal sunucu) hizmeti yenileme süresi gelmeden iptal ve iade edilemez.

 

Ödeme Şartları

Sitede ilan edilen fiyatlara KDV dahil değildir. Ödemelerinizi banka hesabımıza havale ve kredi kartınız ile ödeme şeklinde de yapabilirsiniz.

 

Satış Destek

Tüm sorularınız için, 0 551 250 58 84 numaralı telefondan bize ulaşabilir yada info [at] SOFT-TR.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

 

Yedekleme ve Veri Güvenliği

Sunucularımızda yayınlanmakta olan tüm web sitesi ve diğer hizmetlere ait bilgiler herhangi bir sistem çökmesi veya donanım arızasına karşı düzenli olarak yedeklenmektedir. Ancak müşterilerimizin bizden aldıkları hizmet kendi sorumluluk alanlarında bulunan dosyalar hatalı değiştirilmeye veya diğer zararlara karşı yedeklenmesini ve istendiğinde geri yüklenmesini kapsamamaktadır. Sistem yedeklerinde oluşabilecek her türlü hataya karşı müşterilerin şahsi dosyalarını yedeklemeleri gerekmektedir.

 Sunday, June 28, 2020

<< Geri

Powered by WHMCompleteSolution